Kredyty chwilówki pożyczki pozabankowe kredyt bez Bik dowód w 10 minut

Dlaczego warto wspomagać się pożyczkami

Super User

Dlaczego warto wspomagać się pożyczkami

wiele osób gdy słyszy o kredytach zawsze uraczą nas swoją opinią na ich temat. Często brzmi ona ,,jeśli mnie na coś nie stać, to tego nie kupuje i nie ma sensu pożyczać”

Oczywiście można im przyznać racje, jeśli chodzi o zakup pasyw jakimi są przedmioty typu zegarek, telewizor, nowe markowe buty, czy inne tego typu rzeczy które w zasadzie niczego nie zmienią w naszym życu. Jednak co z rzeczami które w tym czasie mogą zarobić na siebie, a nawet podwoić dochody? Oczywiście wspomniane osoby nie myślą w tych kategoriach dlatego warto im uświadomić że niesłusznie zamykają się na kredyty.

Prostym przykładem jest na przykład fotograf- kupił za gotówkę sprzęt który pozwala mu na zarobienie 4tyś zł miesięcznie, wie on że za pół roku jego sprzęt będzie już przestarzały, jednak cena nowego przekracza oszczędności fotografa. Decyduje się on na kredyt, który będzie spłacać w ratach tysiąc złotych przez rok. Przez ten rok, wartość usług na nowym sprzęcie wzrasta o 1500zł. Fotograf w tym momencie zarabia 5500zł, tysiąc przezncza na rate kredytu- jest 500zł na plusie, a w dodatku ciszy się nowym aparatem.